HAKKIMIZDA

Eşsiz bir konaklama deneyimi için bizi tercih edebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

VERA VERANDA KAŞ meydanına yürüyerek 1 dk uzaklıktaki VERA Otel’in teras katında bulunan ve 100 kişilik oturma kapasitesine sahip olan VERA VERANDA, bir yanda eşsiz deniz manzarası, diğer yanda ise heybetli dağ manzarası ile baş döndürücü güzelliklere açılmaktadır. Sabah kahvaltısı ile başlayan yiyecek-içecek servisi öğle menüsü ve akşamüstü happy hour ile devam etmekte, akşam ise fine dining/artizan mutfak ve özel mezelerle gece saat 01:00’a kadar devam etmektedir. Teras Barımız gün boyu hizmet vermekte olup klasik ve imza kokteyllerimiz yanında kişiye özel tasarımlar da yapılabilmektedir. Deniz manzaralı, elektrikli kayar tavanlı localarımızda yüksek hızlı internet, yazıcı ve kırtasiye olanaklarıyla workstation olarak hizmet verilebilmektedir. VERA Sahne yerli ve yabancı konuklarla canlı müzik, konser, tören, toplantı vb etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. KAŞ’ın merkezinde seçkin yemek, sofistike kokteyller, kaliteli müzik ve ayrıcalıklı hizmetle benzersiz ambiyansı deneyimlemek için VERA VERANDA sizleri çağırıyor…

Visyonumuz

Teras Barımız gün boyu hizmet vermekte olup klasik ve imza kokteyllerimiz yanında kişiye özel tasarımlar da yapılabilmektedir.

Deniz manzaralı, elektrikli kayar tavanlı localarımızda yüksek hızlı internet, yazıcı ve kırtasiye olanaklarıyla workstation olarak hizmet verilebilmektedir.

VERA Sahne yerli ve yabancı konuklarla canlı müzik, konser, tören, toplantı vb etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

KAŞ’ın merkezinde seçkin yemek, sofistike kokteyller, kaliteli müzik ve ayrıcalıklı hizmetle benzersiz ambiyansı deneyimlemek için VERA VERANDA sizleri çağırıyor…

Misyonumuz

VERA VERANDA

KAŞ meydanına yürüyerek 1 dk uzaklıktaki VERA Otel’in teras katında bulunan ve 100 kişilik oturma kapasitesine sahip olan VERA VERANDA, bir yanda eşsiz deniz manzarası, diğer yanda ise heybetli dağ manzarası ile baş döndürücü güzelliklere açılmaktadır. 

Sabah kahvaltısı ile başlayan yiyecek-içecek servisi öğle menüsü ve akşamüstü happy hour ile devam etmekte, akşam ise fine dining/artizan mutfak ve özel mezelerle gece saat 01:00’a kadar devam etmektedir.